Zamów program

wybierz rozwiązanie dla swojej firmy


Licencja na system Madar7

kup licencję na instalowany system ERP

1720 zł netto
Dożywotnia licencja na jednego użytkownika z rocznym okresem subskrypcji uprawniającym do pobierania kolejnych aktualizacji programu i wsparcia technicznego. Po roku możliwość wykupienia subskrypcji (aktualizacje + wsparcie techniczne) na kolejny rok - 209 zł netto.

Konto Madar7 w Chmurze

załóż konto i pracuj swobodnie

Akceptuję regulamin

Konto testowe zakładane jest na 60 dni za darmo, bez żadnych zobowiązań!

50 zł netto miesięcznie / użytkownik
Generic placeholder image

KPR Madar 4.0

książka przychodów i rozchodów

275 zł netto
Dożywotnia licencja na jednego użytkownika z rocznym okresem subskrypcji uprawniającym do pobierania kolejnych aktualizacji programu i wsparcia technicznego. Po roku możliwość wykupienia subskrypcji (aktualizacje + wsparcie techniczne) na kolejny rok - 79 zł netto.
Generic placeholder image

Personel Madar 4.0

kadry i płace

475 zł netto
Dożywotnia licencja na jednego użytkownika z rocznym okresem subskrypcji uprawniającym do pobierania kolejnych aktualizacji programu i wsparcia technicznego. Po roku możliwość wykupienia subskrypcji (aktualizacje + wsparcie techniczne) na kolejny rok - 140 zł netto.
Generic placeholder image

Magazyn Madar 4.0

obrót magazynowy i handel

450 zł netto
Dożywotnia licencja na jednego użytkownika z rocznym okresem subskrypcji uprawniającym do pobierania kolejnych aktualizacji programu i wsparcia technicznego. Po roku możliwość wykupieniasubscript (aktualizacje + wsparcie techniczne) na kolejny rok - 120 zł netto.
Generic placeholder image

Kancelaria Madar 4.0

elektroniczny sekretariat

4000 zł netto
Dożywotnia licencja onsite bez limitu użytkowników z rocznym okresem subskrypcji uprawniającym do pobierania kolejnych aktualizacji programu i wsparcia technicznego. Po roku możliwość wykupienia subskrypcji (aktualizacje + wsparcie techniczne) na kolejny rok - 400 zł netto.

Generic placeholder image

Kancelaria Madar 4.0

elektroniczny sekretariat

1400 zł netto
Dożywotnia licencja dla trzech użytkowników z rocznym okresem subskrypcji uprawniającym do pobierania kolejnych aktualizacji programu i wsparcia technicznego. Po roku możliwość wykupienia subskrypcji (aktualizacje + wsparcie techniczne) na kolejny rok - 198 zł netto.

Generic placeholder image

DeklaracjeJPK

JPK, e-Deklaracje, dodatki

199 zł netto
Dożywotnia licencja na jednego użytkownika z rocznym okresem subskrypcji uprawniającym do pobierania kolejnych aktualizacji programu i wsparcia technicznego. Po roku możliwość wykupienia subskrypcji (aktualizacje + wsparcie techniczne) na kolejny rok - 50 zł netto.

Madar7 w chmurze - szybki start!

1. Zakładasz konto - otrzymujesz od nas indywidualny adres wraz z danymi do logowania
2. Uruchamiasz przeglądarkę internetową - na swoim komputerze, tablecie, smartfonie
3. Swobodnie pracujesz z dowolnego miejsca, o dowolnej porze.